MECZ
16.03.17 | 2. runda | Yannick Jankovits | Jules Okala | 6-1, 6-4 | France F6 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Yannick Jankovits | Jules Okala | |
1. podanie % | 37/59 (63%) | 30/57 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 20/30 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 19/59 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yannick Jankovits vs. Jules Okala - Wzajemne mecze
16.03.17 | 2. runda | Yannick Jankovits | Jules Okala | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | France F6 | halowa |
Yannick Jankovits form & Jules Okala form
Yannick Jankovits - ostatnie mecze
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Agustin Velotti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Filippo Baldi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
France F22 - halowa | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Samuel Brosset | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
06.10.18 Półfinał | vs. Gregoire Jacq | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Remi Boutillier | 6-2, Remi Boutillier - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Kanar | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-74, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Miguel Semedo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Luis Afonso Pita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mick Lescure | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
09.06.18 Finał | vs. Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Półfinał | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Yankel Zemel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Ram Kapach | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F12 - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Roberto Marcora | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jules Okala - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |