Izrael
17.03.97, 27 lat
17050 $
17.03.97, 27 lat
17050 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yannai Barkai vs. Grigoriy Lomakin - Wzajemne mecze
07.08.17 | Klasyf. | Yannai Barkai | Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Yannai Barkai form & Grigoriy Lomakin form
Yannai Barkai - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
06.08.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Grigoriy Lomakin - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 Finał | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |