MECZ
24.10.17 | 1. runda | Yannai Barkai | Franco Ribero | 7-66, 6-1 | Israel F14 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yannai Barkai | Franco Ribero | |
1. podanie % | 58/80 (73%) | 39/75 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/58 (76%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/22 (23%) | 18/36 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/75 (44%) | 31/80 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/155 (53%) | 73/155 (47%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
17.03.97, 27 lat
17050 $
17.03.97, 27 lat
17050 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
09.09.99, 24 lat
09.09.99, 24 lat
Yannai Barkai vs. Franco Ribero - Wzajemne mecze
24.10.17 | 1. runda | Yannai Barkai | Franco Ribero | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F14 | twarda |
Yannai Barkai form & Franco Ribero form
Yannai Barkai - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
06.08.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Franco Ribero - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lautaro Midon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Rocco Valente | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Damian Frutos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 1-0, Bruno Fernandez - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Alexander Stater | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 1. runda | vs. Dario Acosta | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Kristof Minarik | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joseph Bishop | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |