MECZ
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Yannai Barkai | Dzianis Zharyn | 6-3, 7-64 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
17.03.97, 27 lat
17050 $
17.03.97, 27 lat
17050 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Yannai Barkai vs. Dzianis Zharyn - Wzajemne mecze
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Yannai Barkai | Dzianis Zharyn | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Yannai Barkai form & Dzianis Zharyn form
Yannai Barkai - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
06.08.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Dzianis Zharyn - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
03.06.21 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |