MECZ
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Yannai Barkai | Daniel Entelis | 6-3, 6-1 | Israel F16 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
17.03.97, 27 lat
17050 $
17.03.97, 27 lat
17050 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
20.07.99, 24 lat
20.07.99, 24 lat
Yannai Barkai vs. Daniel Entelis - Wzajemne mecze
28.11.16 | 1. runda klasyf. | Yannai Barkai | Daniel Entelis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
Yannai Barkai form & Daniel Entelis form
Yannai Barkai - ostatnie mecze
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
14.10.18 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
06.08.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Daniel Entelis - ostatnie mecze
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |