MECZ
16.08.17 | 1. runda | Yanki Erel | Alon Elia | 6-4, 4-6, 6-4 | Turkey F30 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yanki Erel | Alon Elia | |
1. podanie % | 70/95 (74%) | 59/88 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/70 (50%) | 29/59 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/25 (40%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/16 (63%) | 9/11 (82%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/88 (57%) | 50/95 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/183 (52%) | 88/183 (48%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yanki Erel vs. Alon Elia - Wzajemne mecze
16.08.17 | 1. runda | Yanki Erel | Alon Elia | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F30 | ceglana |
Yanki Erel form & Alon Elia form
Yanki Erel - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alon Elia - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Timothy Gray | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Bogdanov | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Tom Paris | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Asaf Friedler | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Ron Ellouck | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Sahar Simon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Shay Bar Menahem | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amit Shahar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
05.08.22 Półfinał | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 Ćwierćfinał | vs. Menelaos Efstathiou | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Joshua Luck | 4-6, 0-4, - Alon Elia - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Giles Hussey | 7-63, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |