Izrael
26.08.98, 25 lat
26.08.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
11.03.00, 24 lat
11.03.00, 24 lat
Yankel Zemel vs. Oz Daniel - Wzajemne mecze
13.10.18 | 1. runda klasyf. | Yankel Zemel | Oz Daniel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F14 | twarda |
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Yankel Zemel | Oz Daniel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F2 | twarda |
Yankel Zemel form & Oz Daniel form
Yankel Zemel - ostatnie mecze
M15 Herzlia - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.21 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu |
Oz Daniel - ostatnie mecze
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Yannai Barkai | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Inbar Shiloah | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Stephan Drugan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Noah Schachter | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Itay Shpindler | 6-3, 4-6, 1-3, - Oz Daniel - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Costantinos Christoforou | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ronen Mashiach | 6-2, Ronen Mashiach - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Clement Larriere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Barnaby Smith | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Metti | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Christos Kyrillou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F16 - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Maciej Nowak | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Helman Volkats | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |