MECZ
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Yankel Zemel | Guy Michelevitz | 6-1, 6-4 | Israel F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
26.08.98, 25 lat
26.08.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
23.07.88, 35 lat
23.07.88, 35 lat
Yankel Zemel vs. Guy Michelevitz - Wzajemne mecze
03.06.18 | 2. runda klasyf. | Yankel Zemel | Guy Michelevitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
19.03.18 | 2. runda klasyf. | Yankel Zemel | Guy Michelevitz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F3 | twarda |
12.05.14 | 1. runda klasyf. | Guy Michelevitz | Yankel Zemel | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
10.06.13 | 2. runda klasyf. | Yankel Zemel | Guy Michelevitz | 6-3, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | Israel F11 | twarda |
22.04.13 | 1. runda klasyf. | Yankel Zemel | Guy Michelevitz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
Yankel Zemel form & Guy Michelevitz form
Yankel Zemel - ostatnie mecze
M15 Herzlia - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-2, - Yankel Zemel - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Niv Zuckerman | 6-75, 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Colin Markes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Zheng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. John Mcnally | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Victor Lilov | 1-6, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Luis Faria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Raphael Lambling | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Liborio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexis Musialek | 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Petros Tsitsipas | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.21 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Schifris | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu |
Guy Michelevitz - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |