MECZ
17.01.18 | 1. runda | Lamine Ouahab | Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-1, 7-63 | Tunisia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lamine Ouahab | Yan Bondarevskiy | |
1. podanie % | 64/102 (63%) | 79/119 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/64 (56%) | 42/79 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/38 (58%) | 22/40 (55%) |
Zdobyte break-ball | 6/19 (32%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/119 (46%) | 44/102 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/221 (51%) | 108/221 (49%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamine Ouahab vs. Yan Bondarevskiy - Wzajemne mecze
17.01.18 | 1. runda | Lamine Ouahab | Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | Tunisia F2 | ceglana |
Lamine Ouahab form & Yan Bondarevskiy form
Lamine Ouahab - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Marrakech - ceglana | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - krecz | szczegóły meczu |
Yan Bondarevskiy - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
04.03.23 Półfinał | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |