Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic 08.03.2020

Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic 08.03.2020 - M15 Porec - porównanie

MECZ

08.03.201. runda klasyf.Yan Bondarevskiy Frane Nincevic 6-0, 6-0 Croatia M15 Porec ceglana

STATYSTYKA MECZU

Yan BondarevskiyFrane Nincevic
1. podanie %22/29 (76%)23/36 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania20/22 (91%)8/23 (35%)
Punkty zdobyte z 2. podania4/7 (57%)2/13 (15%)
Punkty zdobyte przez return26/36 (72%)5/29 (17%)
Zdobyte punkty – razem50/65 (77%)15/65 (23%)
Double foul21
Asy10

STATYSTYKA MECZU

1
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy serve3-0
0-0, 15-0, 40-30
4-0Frane Nincevic Frane Nincevic serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy serve5-0
0-0, 15-0
6-0
2
0-0Frane Nincevic Frane Nincevic serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy serve1-0
0-0
2-0Frane Nincevic Frane Nincevic serve
Yan Bondarevskiy Yan Bondarevskiy serve3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-0Frane Nincevic Frane Nincevic serve
0-0, 30-0
6-0

Yan Bondarevskiy
Rosja
17.03.00, 20 lat




643
34
21899 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
17.06.99, 20 lat







Frane Nincevic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Yan Bondarevskiy vs. Frane Nincevic - Wzajemne mecze

08.03.201. runda klasyf.Yan BondarevskiyFrane Nincevic6-0, 6-0 szczegóły meczuCroatia M15 Porec ceglana

Yan Bondarevskiy - ostatnie mecze

Croatia M15 Porec - ceglana
10.03.20
Klasyf.
vs. Peter Fajta4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
09.03.20
2. runda klasyf.
vs. Marino Jakic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Frane Nincevic6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
19.02.20
1. runda
vs. Pavel Verbin0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
12.02.20
1. runda
vs. Oleksii Krutykh3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
13.12.19
Ćwierćfinał
vs. Skander Mansouri5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.12.19
2. runda
vs. Mousa Alkotop6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.12.19
1. runda
vs. Anis Ghorbel7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
03.12.19
1. runda
vs. Evgeny Tyurnev1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
28.11.19
2. runda
vs. Kai Wehnelt2-6, 7-66, 2-6 porażkaszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Nicolas Tepmahc6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Nules - ceglana
01.11.19
Ćwierćfinał
vs. Georgii Kravchenko2-6, 7-5, 1-6 porażkaszczegóły meczu
31.10.19
2. runda
vs. Carlos Sanchez Jover6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
1. runda
vs. David Jorda Sanchis6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Lebanon M25 Jounieh - ceglana
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Maxime Chazal1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Alexandros Skorilas6-2, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Alexandar Lazarov6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Lebanon M25 Jounieh - ceglana
25.09.19
1. runda
vs. Jonathan Eysseric7-62, 3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
15.08.19
2. runda
vs. Giacomo Dambrosi6-73, 6-4, 6-73 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Gianmarco Ferrari6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
04.08.19
Finał
vs. Alexander Donski6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.08.19
Półfinał
vs. Kristjan Tamm6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
02.08.19
Ćwierćfinał
vs. Djurabeck Karimov1-6, 7-5, Djurabeck Karimov - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
01.08.19
2. runda
vs. Leonid Sheyngezikht6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Lukas Hellum Lilleengen6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
25.07.19
2. runda
vs. Nikita Mashtakov6-1, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
23.07.19
1. runda
vs. Sagadat Ayap6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
20.07.19
Półfinał
vs. David Poljak6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jordan Hasson6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Frane Nincevic - ostatnie mecze

Croatia M15 Porec - ceglana
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Yan Bondarevskiy0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Simon Beaupain6-2, 5-7, 1-10 porażkaszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Lior Goldenberg6-2, 2-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
10.02.20
2. runda klasyf.
vs. Ilias Zimmermann6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Tom Evans6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
09.12.19
2. runda klasyf.
vs. Lior Goldenberg6-1, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
08.12.19
1. runda klasyf.
vs. Samuel Vincent Ruggeri6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Milen Ianakiev3-6, 6-4, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Alexander Lebedev4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic M15 Milovice - halowa
13.11.19
1. runda
vs. Mark Whitehouse1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.11.19
Klasyf.
vs. Tomas Liska3-6, 6-2, 6-10 porażkaszczegóły meczu
11.11.19
1. runda klasyf.
vs. Evzen Holis7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M15 Opava - dywanowa
29.10.19
Klasyf.
vs. Federico Arnaboldi4-6, 6-0, 6-10 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
1. runda klasyf.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Ricany - ceglana
23.09.19
2. runda klasyf.
vs. Robert Rumler3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia M15 Zlatibor - ceglana
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Mesa Mei3-6, 6-0, 7-10 porażkaszczegóły meczu
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Sreten Spasic6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M25 Vogau - ceglana
07.08.19
1. runda
vs. Moritz Thiem4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.19
Klasyf.
vs. Daniil Gusev6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Joerg Poglitsch6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia M15 Novi - ceglana
30.07.19
Klasyf.
vs. Alen Rogic Hadzalic3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M15 Wels - ceglana
22.07.19
Klasyf.
vs. Petr Michnev3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Aziz Kijametovic7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia M15 Belgrade - ceglana
02.07.19
Klasyf.
vs. Bogdan Pavel3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Shunsuke Wakita0-6, 6-2, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium M25+H Arlon - ceglana
25.06.19
Klasyf.
vs. Andrea Guerrieri6-71, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.06.19
1. runda klasyf.
vs. Loic Cloes3-6, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - ceglana
31.05.19
2. runda
vs. Nik Razborsek3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.05.19
1. runda
vs. Duje Kekez4-6, 7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<