MECZ
08.07.18 | Finał | Yan Bai | Ji Hoon Son | 6-76, 6-4, 6-4 | China F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yan Bai | Ji Hoon Son | |
1. podanie % | 57/100 (57%) | 54/107 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/57 (75%) | 38/54 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/43 (51%) | 26/53 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/107 (40%) | 35/100 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/207 (52%) | 99/207 (48%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 5 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bai | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yan Bai | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Yan Bai | 5-5 | |
Yan Bai | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Ji Hoon Son | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Ji Hoon Son | |
2-3 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yan Bai | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bai | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Yan Bai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yan Bai | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ji Hoon Son | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Yan Bai | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ji Hoon Son | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yan Bai vs. Ji Hoon Son - Wzajemne mecze
14.05.19 | 1. runda | Yan Bai | Ji Hoon Son | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Gwangju Challenger | twarda |
08.07.18 | Finał | Yan Bai | Ji Hoon Son | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | China F9 | twarda |
Yan Bai form & Ji Hoon Son form
Yan Bai - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu |
Ji Hoon Son - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu |