MECZ
28.10.19 | 2. runda klasyf. | Xavier Gabarro | Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-1 | M15 Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
16.10.99, 24 lat
16.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
28.02.00, 24 lat
28.02.00, 24 lat
Xavier Gabarro vs. Ignacio Benzal Alia - Wzajemne mecze
28.10.19 | 2. runda klasyf. | Xavier Gabarro | Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Nules | ceglana |
08.07.19 | 1. runda klasyf. | Xavier Gabarro | Ignacio Benzal Alia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Getxo | ceglana |
Xavier Gabarro form & Ignacio Benzal Alia form
Xavier Gabarro - ostatnie mecze
M15 Sabadell - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ignacio Benzal Alia - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martins Rocens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeray Quian Darriba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Simone Guercio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. George Houghton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Hamish Stewart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Clement Chidekh | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Linghao Zhang | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-4, 2-0, Zekai Li - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Itay Bity | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Helpferer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |