Wojciech Marek vs. Filip Bergevi 03.10.2019

Wojciech Marek vs. Filip Bergevi 03.10.2019 - M25 Falun - porównanie

MECZ

03.10.19ĆwierćfinałWojciech Marek Filip Bergevi 6-3, 6-4 Sweden M25 Falun halowa

STATYSTYKA MECZU

Wojciech MarekFilip Bergevi
1. podanie %39/64 (61%)41/69 (59%)
Punkty zdobyte z 1. podania27/39 (69%)26/41 (63%)
Punkty zdobyte z 2. podania14/25 (56%)10/28 (36%)
Zdobyte break-ball4/15 (27%)2/6 (33%)
Punkty zdobyte przez return33/69 (48%)23/64 (36%)
Zdobyte punkty – razem74/133 (56%)59/133 (44%)
Double foul44
Asy42

STATYSTYKA MECZU

1
Wojciech Marek Wojciech Marek serve0-0
0-0, 15-0
1-0Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek serve1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
2-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Wojciech Marek Wojciech Marek serve3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-1Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 15-0, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40
Wojciech Marek Wojciech Marek serve5-1
0-0, 15-15
5-2Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0
6-3
2
0-0Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek serve1-1
0-0, 0-15, 30-40[BP]
Wojciech Marek Wojciech Marek serve1-2
0-0, 15-15, 40-30
2-2Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Wojciech Marek Wojciech Marek serve3-2
0-0
3-3Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0, 0-15, 15-15
Wojciech Marek Wojciech Marek serve3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-4Filip Bergevi Filip Bergevi serve
0-0
Wojciech Marek Wojciech Marek serve5-4
0-0, 15-15
6-4

Wojciech Marek
Polska
27.05.01, 19 lat




789
20

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
20.04.94, 26 lat




739
24
34407 $
Filip Bergevi
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Wojciech Marek vs. Filip Bergevi - Wzajemne mecze

03.10.19ĆwierćfinałWojciech MarekFilip Bergevi6-3, 6-4 szczegóły meczuSweden M25 Falun halowa

Wojciech Marek - ostatnie mecze

France M15 Toulouse - halowa
11.03.20
1. runda
vs. Clement Chidekh6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal M15 Faro - twarda
04.03.20
1. runda
vs. Alberto Barroso Campos2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
1. runda klasyf.
vs. Riaan Du Toit6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Fabio Coelho6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
02.03.20
Klasyf.
vs. Marvin Moeller6-3, 6-74, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Glasgow - halowa
21.02.20
Ćwierćfinał
vs. Jack Draper2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
20.02.20
2. runda
vs. Alexander Donski6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
18.02.20
1. runda
vs. Scott Duncan7-63, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
17.02.20
Klasyf.
vs. David Quayle6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Josip Krstanovic6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Barnstaple - halowa
12.02.20
2. runda
vs. Patrik Niklas-Salminen3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.02.20
1. runda
vs. Anton Matusevich6-2, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
Klasyf.
vs. Adam Jones6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Sahej Maker6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
France M15+H Bressuire - halowa
25.01.20
Półfinał
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.01.20
Ćwierćfinał
vs. Ugo Blanchet3-6, 7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
23.01.20
2. runda
vs. Alvaro Lopez San Martin6-3, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Nino Ehrenschneider6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
16.01.20
2. runda
vs. Antoine Escoffier5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.01.20
1. runda
vs. Marek Gengel6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
30.10.19
1. runda
vs. Giovanni Fonio3-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
24.10.19
2. runda
vs. Karim-Mohamed Maamoun6-3, 1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Aryan Goveas6-2, Aryan Goveas - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M25 Falun - halowa
04.10.19
Półfinał
vs. Patrik Niklas-Salminen4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.19
Ćwierćfinał
vs. Filip Bergevi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
2. runda
vs. Anton Matusevich6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.19
1. runda
vs. Robin Thour6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
Klasyf.
vs. Sam Taylor6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Johan Claesson6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25+H Ricany - ceglana
26.09.19
2. runda
vs. Niels Lootsma7-63, 6-74, 5-7 porażkaszczegóły meczu

Filip Bergevi - ostatnie mecze

Greece M15 Heraklion - twarda
10.03.20
1. runda
vs. Luke Johnson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
26.02.20
1. runda
vs. Matvey Khomentovskiy6-74, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Naples - ceglana
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Alejandro Gomez3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.02.20
2. runda
vs. Benjamin Lock4-6, 7-63, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Wilson Leite6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.02.20
Klasyf.
vs. Alex Rybakov4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.02.20
2. runda klasyf.
vs. Maciej Smola6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
1. runda klasyf.
vs. Hillel Rousseau6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Palm - ceglana
06.02.20
1. runda
vs. Cristian Rodriguez4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
04.02.20
Klasyf.
vs. Florian Lakat6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
04.02.20
1. runda klasyf.
vs. Logan Zapp7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Weston - ceglana
27.01.20
1. runda klasyf.
vs. Karol Drzewiecki3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M25 Monastir - twarda
29.10.19
1. runda
vs. Corentin Denolly2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M25 Monastir - twarda
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Roberto Ortega-Olmedo3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
2. runda
vs. Lucas Poullain Lucas Poullain - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.19
1. runda
vs. Antoine Cornut-Chauvinc7-63, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M25 Falun - halowa
03.10.19
Ćwierćfinał
vs. Wojciech Marek3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.10.19
2. runda
vs. Antoine Bellier6-4, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.19
1. runda
vs. Ryan Nijboer6-75, 7-63, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M25 Stockholm - halowa
24.09.19
1. runda
vs. Tomas Machac4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France M25+H Plaisir - halowa
21.09.19
Półfinał
vs. Christopher Heyman3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Mats Rosenkranz7-65, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.19
2. runda
vs. Kyrian Jacquet7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Tom Jomby6-2, 1-0, Tom Jomby - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Germany M15 Trier - ceglana
14.08.19
2. runda
vs. Maik Steiner2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Harris Trismen6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden M15 Ystad - ceglana
08.08.19
2. runda
vs. Juan Manuel Cerundolo6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.08.19
1. runda
vs. Eero Vasa6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria M15 Kramsach - ceglana
16.07.19
1. runda
vs. Sebastian Prechtel6-3, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Germany M15 Marburg - ceglana
09.07.19
1. runda
vs. George Botezan7-63, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
<