MECZ
06.08.18 | 2. runda klasyf. | Vojtech Vlkovsky | Daniel Rabas | 6-2, 6-2 | Slovakia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
12.07.99, 24 lat
12.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.01.98, 26 lat
29.01.98, 26 lat
Vojtech Vlkovsky vs. Daniel Rabas - Wzajemne mecze
06.08.18 | 2. runda klasyf. | Vojtech Vlkovsky | Daniel Rabas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Slovakia F3 | ceglana |
Vojtech Vlkovsky form & Daniel Rabas form
Vojtech Vlkovsky - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diogo Marques | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-66, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Fix | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elia Joel Affolter | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Schmiedel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Henrique Bork | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxwell Benson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Dominik Recek | 2-6, 7-66, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alan Bojarski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 6-75, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 7-5, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Michal Novansky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Dallapiazza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Jeiden Saidizand | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Erko Nigula | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Daniel Rabas - ostatnie mecze
Netherlands F4 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marco Saffratti | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Slovakia F2 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jancovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Amine Zraidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Tomas Machac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Rafael Matos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Darko Bojanovic | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Darryl Hale | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Uganda F3 - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Duncan Mugabe | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uganda F2 - ceglana | ||||
08.05.18 Klasyf. | vs. Emmett Ward | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kevin Cheruiyot | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uganda F1 - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Jordan Parker | 6-4, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rafik Terzyan | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F4 - twarda | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. George Goldhoff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jan Satral | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Nikita Gudozhnikov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yassin Daadour | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Leny Mitjana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |