MECZ
20.12.17 | 1. runda | Vladyslav Orlov | Nenad Vladusic | 6-2, 6-4 | Turkey F48 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladyslav Orlov | Nenad Vladusic | |
1. podanie % | 36/48 (75%) | 31/56 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/36 (81%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/56 (48%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
30.01.95, 29 lat
30.01.95, 29 lat
Vladyslav Orlov vs. Nenad Vladusic - Wzajemne mecze
20.12.17 | 1. runda | Vladyslav Orlov | Nenad Vladusic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F48 | ceglana |
Vladyslav Orlov form & Nenad Vladusic form
Vladyslav Orlov - ostatnie mecze
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Nenad Vladusic - ostatnie mecze
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Tadeas Paroulek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Bugaj | 6-3, 4-1, Martin Bugaj - krecz | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gleb Mityurin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austria F5 - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Connor Richardson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F9 - ceglana | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Hernan Casanova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F8 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Djordjevic | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Borroni | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F11 - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Sprovieri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Masayoshi Ono | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
20.12.17 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 Klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Cozma | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Bartlomiej Maroszek | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Marek Semjan | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu |