MECZ
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Vladyslav Orlov | Igor Solomatin | 6-2, 6-0 | Egypt F33 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
16.12.98, 25 lat
16.12.98, 25 lat
Vladyslav Orlov vs. Igor Solomatin - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Vladyslav Orlov | Igor Solomatin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F33 | twarda |
Vladyslav Orlov form & Igor Solomatin form
Vladyslav Orlov - ostatnie mecze
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - krecz | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Igor Solomatin - ostatnie mecze
M15 Pescara - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.20 Klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |