MECZ
22.08.17 | 1. runda | Vladyslav Manafov | Vadym Ursu | 7-5, 6-1 | Belarus F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vladyslav Manafov | Vadym Ursu | |
1. podanie % | 32/58 (55%) | 29/58 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 20/29 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/26 (62%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 21/58 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladyslav Manafov vs. Vadym Ursu - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Vladyslav Manafov | Vadym Ursu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Belarus F3 | twarda |
11.05.15 | 2. runda | Vladyslav Manafov | Vadym Ursu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Ukraine F1 | ceglana |
Vladyslav Manafov form & Vadym Ursu form
Vladyslav Manafov - ostatnie mecze
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - krecz | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
Warsaw Challenger - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty 2 - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu |
Vadym Ursu - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |