MECZ
09.11.17 | 2. runda | Vladyslav Manafov | Finn Bass | 7-5, 6-1 | Egypt F33 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vladyslav Manafov | Finn Bass | |
1. podanie % | 31/57 (54%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/31 (90%) | 26/33 (79%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/51 (37%) | 14/57 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladyslav Manafov vs. Finn Bass - Wzajemne mecze
09.11.17 | 2. runda | Vladyslav Manafov | Finn Bass | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F33 | twarda |
03.11.17 | Ćwierćfinał | Vladyslav Manafov | Finn Bass | 3-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | Egypt F32 | twarda |
Vladyslav Manafov form & Finn Bass form
Vladyslav Manafov - ostatnie mecze
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - krecz | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
Warsaw Challenger - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty 2 - ceglana | ||||
14.06.21 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu |
Finn Bass - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |