MECZ
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Vladyslav Gorodynskyi | Alejandro Hastings | 6-0, 6-1 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
12.08.97, 26 lat
12.08.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Meksyk
25.04.96, 27 lat
25.04.96, 27 lat
Vladyslav Gorodynskyi vs. Alejandro Hastings - Wzajemne mecze
10.11.18 | 1. runda klasyf. | Vladyslav Gorodynskyi | Alejandro Hastings | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Vladyslav Gorodynskyi form & Alejandro Hastings form
Vladyslav Gorodynskyi - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.05.19 Klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Alejandro Hastings - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dennis Katzenwadel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Hesham | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 0-5, - Alejandro Hastings - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 1-4, - Alejandro Hastings - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Masiero | 6-1, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Defilippis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Naesar Jewoor | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Alonte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Josh Silverstein | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ricci | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mexico F3 - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mexico F2 - twarda | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. John Lamble | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mexico F1 - twarda | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Osmel Rivera Granja | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mexico F6 - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |