MECZ
11.11.19 | 2. runda klasyf. | Vladislav Ivanov | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-63 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladislav Ivanov vs. Stefanos Sakellaridis - Wzajemne mecze
11.11.19 | 2. runda klasyf. | Vladislav Ivanov | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Vladislav Ivanov form & Stefanos Sakellaridis form
Vladislav Ivanov - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.01.23 2. runda | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.01.23 2. runda | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.12.22 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Stefanos Sakellaridis - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Samir Banerjee | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |