MECZ
03.08.17 | 2. runda | Vladimir Uzhylovsky | Kacper Zuk | 6-1, 6-2 | Poland F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladimir Uzhylovsky | Kacper Zuk | |
1. podanie % | 39/66 (59%) | 23/41 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 7/23 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 11/18 (61%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/41 (56%) | 25/66 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladimir Uzhylovsky vs. Kacper Zuk - Wzajemne mecze
03.08.17 | 2. runda | Vladimir Uzhylovsky | Kacper Zuk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Poland F8 | ceglana |
Vladimir Uzhylovsky form & Kacper Zuk form
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |
Kacper Zuk - ostatnie mecze
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu |