Rosja
06.09.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
USA
21.04.01, 22 lat
Rosja
05.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Argentyna
09.03.01, 23 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov vs. Tristan Boyer/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Wzajemne mecze
25.11.19 | 1. runda | Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | Tristan Boyer/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Vladimir Korolev form & Tristan Boyer form
Vladimir Korolev/Andrey Uvarov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa |
24.11.21 1. runda | vs. Egor Novikov/Maxim Ratniuk | 4-6, 7-5, 10-12 | | szczegóły meczu |
M15 Kazan - halowa |
21.01.20 1. runda | vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 1-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
02.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marco De Rossi/Luigi Sorrentino | 5-7, 0-6 | | szczegóły meczu |
02.12.19 1. runda | vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya | 7-62, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
25.11.19 Finał | vs. Duje Ajdukovic/Miljan Zekic | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
25.11.19 1. runda | vs. Tristan Boyer/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
25.11.19 Ćwierćfinał | vs. Umut Akkoyun/Koray Kirci | 6-2, 6-76, 10-7 | | szczegóły meczu |
25.11.19 Półfinał | vs. Luca Gelhardt/Louis Wessels | 7-61, 2-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
28.10.19 1. runda | vs. Davide Galoppini/Yu Lun Xie | 6-1, 4-6, 10-2 | | szczegóły meczu |
28.10.19 Ćwierćfinał | vs. Luca Gelhardt/Marvin Netuschil | 5-7, 7-68, 4-10 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mats Hermans/Bart Stevens | 6-4, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Półfinał | vs. Denys Klok/Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
21.10.19 1. runda | vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Shymkent - ceglana |
16.09.19 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 6-4, 3-6, 10-3 | | szczegóły meczu |
16.09.19 Półfinał | vs. Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin | 7-5, 6-75, 10-7 | | szczegóły meczu |
16.09.19 Finał | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 3-6, 7-67, 10-3 | | szczegóły meczu |
16.09.19 1. runda | vs. Matvey Minin/Leonid Sheyngezikht | 1-6, 6-2, 10-8 | | szczegóły meczu |
M15 Shymkent - ceglana |
09.09.19 1. runda | vs. Ivan Davydov/Kristian Lozan | 4-6, 6-3, 10-5 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alexander Igoshin/Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Moscow - ceglana |
19.08.19 Ćwierćfinał | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
19.08.19 Półfinał | vs. Maxim Ratniuk/Alexander Shevchenko | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
19.08.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov/Kristian Lozan | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Moscow - ceglana |
12.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin/Markos Kalovelonis | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
12.08.19 1. runda | vs. Dmitry Myagkov/Mikhail Sokolovskiy | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
22.04.19 Ćwierćfinał | vs. Jesper De Jong/Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-4, 7-10 | | szczegóły meczu |
22.04.19 1. runda | vs. Aleksei Khomich/Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
15.04.19 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko | 5-7, 0-6 | | szczegóły meczu |
15.04.19 1. runda | vs. Karl Friberg/Marius Ruzgas | 7-65, 6-2 | | szczegóły meczu |
Turkey F39 - ceglana |
03.12.18 1. runda | vs. Gokberk Ergeneman/Mert Naci Turker | 6-74, 6-4, 10-3 | | szczegóły meczu |
03.12.18 Półfinał | vs. Wilson Leite/Jeroen Vanneste | 6-71, 4-6 | | szczegóły meczu |
Tristan Boyer/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - ostatnie mecze