MECZ
01.08.18 | 2. runda | Vladimir Ivanov | Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-1 | Finland F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladimir Ivanov | Lorenzo Bocchi | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 10/28 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vladimir Ivanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Lorenzo Bocchi | |
4-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Lorenzo Bocchi | |
2-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladimir Ivanov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladimir Ivanov vs. Lorenzo Bocchi - Wzajemne mecze
15.08.18 | 2. runda | Lorenzo Bocchi | Vladimir Ivanov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Finland F3 | ceglana |
01.08.18 | 2. runda | Vladimir Ivanov | Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Finland F1 | ceglana |
Vladimir Ivanov form & Lorenzo Bocchi form
Vladimir Ivanov - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
30.10.21 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lorenzo Bocchi - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
06.07.23 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |