MECZ
23.08.17 | 2. runda | Vladimir Ivanov | Gibril Diarra | 6-2, 3-6, 7-64 | Poland F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vladimir Ivanov | Gibril Diarra | |
1. podanie % | 62/89 (70%) | 64/109 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/62 (73%) | 47/64 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte break-ball | 3/14 (21%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/109 (41%) | 29/89 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/198 (53%) | 93/198 (47%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 6 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladimir Ivanov vs. Gibril Diarra - Wzajemne mecze
23.08.17 | 2. runda | Vladimir Ivanov | Gibril Diarra | 6-2, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | Poland F10 | ceglana |
26.01.15 | 1. runda | Vladimir Ivanov | Gibril Diarra | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F4 | twarda |
Vladimir Ivanov form & Gibril Diarra form
Vladimir Ivanov - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
30.10.21 Półfinał | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
07.08.21 Półfinał | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.21 1. runda | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gibril Diarra - ostatnie mecze
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 0-0, - Gibril Diarra - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Karlo Krolo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Costin Paval | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-71, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.19 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-62, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Deni Zmak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 6-75, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Adam Jones | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Markus Wunder | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu |