MECZ
19.02.20 | 1. runda | Vitaliy Sachko | Seita Watanabe | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vitaliy Sachko | Seita Watanabe | |
1. podanie % | 36/48 (75%) | 27/47 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 13/27 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/12 (33%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 30-0 | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Seita Watanabe | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
25.12.00, 23 lat
34580 $
25.12.00, 23 lat
34580 $
Vitaliy Sachko vs. Seita Watanabe - Wzajemne mecze
19.02.20 | 1. runda | Vitaliy Sachko | Seita Watanabe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Vitaliy Sachko form & Seita Watanabe form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Seita Watanabe - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |