MECZ
15.12.19 | Półfinał | Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | 6-2, 4-1, - krecz | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | |
1. podanie % | 18/33 (55%) | 26/38 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/18 (61%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 2/12 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 45/71 (63%) | 26/71 (37%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 30-0 | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 0-30 | ||
Vitaliy Sachko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-1 | |
0-0, 15-30 | ||
2-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitaliy Sachko vs. Pablo Vivero Gonzalez - Wzajemne mecze
15.12.19 | Półfinał | Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | 6-2, 4-1, Pablo Vivero Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Vitaliy Sachko form & Pablo Vivero Gonzalez form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Pablo Vivero Gonzalez - ostatnie mecze
M25 Santander - ceglana | ||||
24.08.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Villena - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.20 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.20 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.20 1. runda | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 Finał | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.20 Półfinał | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.20 2. runda | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.20 Finał | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.20 Półfinał | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |