INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitaliy Sachko vs. Kai Wehnelt - Wzajemne mecze
13.11.17 | Klasyf. | Vitaliy Sachko | Kai Wehnelt | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
Vitaliy Sachko form & Kai Wehnelt form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Kai Wehnelt - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |