MECZ
25.07.17 | 1. runda | Vitaliy Sachko | David Poljak | 6-1, 6-0 | Slovakia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vitaliy Sachko | David Poljak | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 24/47 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/47 (64%) | 14/46 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/93 (67%) | 31/93 (33%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitaliy Sachko vs. David Poljak - Wzajemne mecze
25.07.17 | 1. runda | Vitaliy Sachko | David Poljak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Slovakia F1 | ceglana |
Vitaliy Sachko form & David Poljak form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
David Poljak - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |