Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Niels Desein/Yannick Mertens

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Niels Desein/Yannick Mertens - M15 Sharm El Sheikh - porównanie

MECZ

28.01.191. rundaVit Kopriva/Jaroslav Pospisil Niels Desein/Yannick Mertens 3-6, 6-2, 10-6 Egypt M15 Sharm twarda

STATYSTYKA MECZU

10-6

Vit Kopriva
Czechy
15.06.97, 22 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Belgia
09.06.87, 32 lat
188 cm
78 kg

Praworęczny(a)



Niels Desein
Jaroslav Pospisil
Czechy
09.02.81, 38 lat
176 cm
65 kg

Praworęczny(a)
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Belgia
25.06.87, 32 lat
184 cm
71 kg

Praworęczny(a)
Yannick Mertens
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil vs. Niels Desein/Yannick Mertens - Wzajemne mecze

28.01.191. rundaVit Kopriva/Jaroslav PospisilNiels Desein/Yannick Mertens3-6, 6-2, 10-6 szczegóły meczuEgypt M15 Sharm twarda

Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil - ostatnie mecze

Austria M25 Vogau - ceglana
05.08.19
1. runda
vs. Sebastian Kurzmann/Joerg Poglitsch6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
Ćwierćfinał
vs. Marat Deviatiarov/Florian Lakat6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.08.19
Finał
vs. Jonas Forejtek/Jan Mertl4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
05.08.19
Półfinał
vs. Lenny Hampel/Fajing Sun6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Liberec Challenger - ceglana
01.08.19
Ćwierćfinał
vs. Tomislav Draganja/Scott Puodziunas4-6, 6-4, 8-10 porażkaszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Dragos Dima/Gian Marco Moroni Dragos Dima/Gian Marco Moroni/Yannick Mertens - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M25 Pardubice - ceglana
24.06.19
Ćwierćfinał
vs. Egor Matvievici/Oleg Prihodko6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Półfinał
vs. Michal Dembek/Timo Stodder Michal Dembek/Timo Stodder/Yannick Mertens - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Finał
vs. Aziz Dougaz/Manuel Guinard6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda
vs. Petr Nouza/Ondrej Styler4-6, 7-61, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic M15 Prague - ceglana
13.05.19
Ćwierćfinał
vs. Patrik Hartmeier/Keivon Tabrizi6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.19
Finał
vs. Filip Duda/Marek Gengel1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
13.05.19
Półfinał
vs. Evan Furness/Michael Vrbensky6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.19
1. runda
vs. Thomas Fancutt/Calum Puttergill6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Cairo - ceglana
22.04.19
1. runda
vs. Albert Alcaraz Ivorra/Dennis Uspensky6-4, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
Ćwierćfinał
vs. Filip Cristian Jianu/Pol Toledo Bague6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
Półfinał
vs. Arnaud Bovy/Gauthier Onclin3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Cairo - ceglana
15.04.19
Ćwierćfinał
vs. Peter Goldsteiner/Eric Vanshelboim4-6, 6-0, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Półfinał
vs. Marek Gengel/Petr Hajek6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Finał
vs. Alexander Igoshin/Bernardo Saraiva7-68, 4-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
1. runda
vs. Ali Dawani/Adam Moundir6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
11.02.19
Ćwierćfinał
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock- porażkaszczegóły meczu
11.02.19
1. runda
vs. Filip Bergevi/Florian Lakat6-72, 7-66, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
04.02.19
1. runda
vs. Yu Hsiou Hsu/Cheong-Eui Kim6-4, 6-77, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
04.02.19
Ćwierćfinał
vs. Connor Farren/Christian Langmo7-5, 2-6, 9-11 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
28.01.19
Ćwierćfinał
vs. Petr Hajek/David Poljak2-6, 6-2, 11-13 porażkaszczegóły meczu
28.01.19
1. runda
vs. Niels Desein/Yannick Mertens3-6, 6-2, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F30 - ceglana
03.12.18
Ćwierćfinał
vs. Davide Albertoni/Manfred Fellin6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.18
Półfinał
vs. Ignacio Carou/Nicolas Zaidman7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.18
Finał
vs. Louroi Martinez/Damien Wenger6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Niels Desein/Yannick Mertens - ostatnie mecze

France Lille Challenger - halowa
21.03.19
Ćwierćfinał
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.03.19
1. runda
vs. Jurgen Melzer/Filip Polasek3-6, 6-4, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
France M15 Grenoble - halowa
04.02.19
Półfinał
vs. Simon Reveniau/Antoine Walch7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.02.19
Finał
vs. Dan Added/Hugo Voljacques7-67, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.02.19
1. runda
vs. Younes Djouder/Daniil Zarichanskyy7-67, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.02.19
Ćwierćfinał
vs. Marat Deviatiarov/Yan Sabanin6-4, 3-6, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
28.01.19
1. runda
vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil6-3, 2-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Portugal Portugal F18 - twarda
24.09.18
1. runda
vs. Francisco Cabral/Joao Monteiro4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France France F16 - twarda
03.09.18
Finał
vs. Dan Added/Albano Olivetti6-77, 7-5, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
1. runda
vs. Lukas Ollert/Lucas Poullain6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
Ćwierćfinał
vs. Jaimee Floyd Angele/Matteo Martineau6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
Półfinał
vs. Sebastien Boltz/Peter Bothwell6-4, 6-710, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Lille Challenger - halowa
19.03.18
1. runda
vs. Luke Bambridge/Joe Salisbury3-6, 6-3, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F1 - twarda
05.03.18
Półfinał
vs. Bar Tzuf Botzer/Alexis Musialek6-4, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
05.03.18
1. runda
vs. Alexis Canter/Orel Ovil6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.03.18
Ćwierćfinał
vs. Alessandro Bega/Roberto Marcora Alessandro Bega/Roberto Marcora - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Great Britain - halowa
29.01.18
1. runda
vs. Matthias Haim/Jakob Sude5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Portugal F20 - twarda
25.09.17
Półfinał
vs. Benjamin Fitzon/Daniel Masur6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.17
1. runda
vs. Roberto Ortega-Olmedo/Jaime Pulgar-Garcia6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.17
Finał
vs. Francisco Cabral/Nuno Deus6-3, 3-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
25.09.17
Ćwierćfinał
vs. Luis Faria/Martim Leote Prata6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece Greece F4 - twarda
11.04.16
1. runda
vs. Robert Galloway/Robbie Mudge6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.04.16
Ćwierćfinał
vs. Thomas Brechemier/Mick Lescure- Niels Desein/Yannick Mertens - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
France France F4 - halowa
29.02.16
Półfinał
vs. Denis Matsukevitch/Daniil Medvedev2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.02.16
1. runda
vs. Miki Jankovic/Alexey Vatutin Miki Jankovic/Alexey Vatutin - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
29.02.16
Ćwierćfinał
vs. Thibault Cancel/Maxime Petel6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland Tampere Challenger - ceglana
22.07.14
1. runda
vs. Rogerio Dutra Da Silva/Roberto Maytin3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Segovia Challenger - twarda
02.08.10
1. runda
vs. Leos Friedl/Dusan Vemic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Jersey Challenger - halowa
22.03.10
1. runda
vs. Uladzimir Ignatik/Conor Niland2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland Geneva Challenger - ceglana
17.08.09
1. runda
vs. Joseph Sirianni/Dmitri Sitak4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<