MECZ
24.10.17 | 1. runda | Vit Kopriva | Maksim Tikhomirov | 6-76, 6-2, 7-5 | Greece F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vit Kopriva | Maksim Tikhomirov | |
1. podanie % | 73/118 (62%) | 67/105 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/73 (67%) | 40/67 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/45 (53%) | 21/38 (55%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/105 (42%) | 45/118 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 117/223 (52%) | 106/223 (48%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 12 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vit Kopriva vs. Maksim Tikhomirov - Wzajemne mecze
07.02.18 | 1. runda | Maksim Tikhomirov | Vit Kopriva | 5-5, Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | Egypt F4 | twarda |
24.10.17 | 1. runda | Vit Kopriva | Maksim Tikhomirov | 6-76, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Greece F6 | twarda |
Vit Kopriva form & Maksim Tikhomirov form
Vit Kopriva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Maksim Tikhomirov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |