MECZ
19.12.18 | Klasyf. | Vincentiu Andrei Niculescu | Pavle Daljev | 6-3, 6-3 | Turkey F41 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
17.08.99, 24 lat
17.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Vincentiu Andrei Niculescu vs. Pavle Daljev - Wzajemne mecze
19.12.18 | Klasyf. | Vincentiu Andrei Niculescu | Pavle Daljev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F41 | ceglana |
Vincentiu Andrei Niculescu form & Pavle Daljev form
Vincentiu Andrei Niculescu - ostatnie mecze
M15 Curtea - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Victor Crivoi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 6-3, 3-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gima | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Peter Vajda | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Robert Steinhauser | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Raffaele Giuliano | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marek Semjan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Rayan Ghedjemis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 7-64, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.12.18 Klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.18 2. runda klasyf. | vs. Oscar Tejera Ecenarro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mingyuan Yang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Cesar Carmona | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |