MECZ
27.03.19 | 2. runda | Mirza Basic | Viktor Troicki | 6-4, 2-6, 6-3 | St. Brieuc | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mirza Basic | Viktor Troicki | |
1. podanie % | 58/87 (67%) | 75/112 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/58 (69%) | 50/75 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/112 (41%) | 33/87 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/199 (50%) | 99/199 (50%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 20 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mirza Basic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Viktor Troicki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mirza Basic vs. Viktor Troicki - Wzajemne mecze
27.03.19 | 2. runda | Mirza Basic | Viktor Troicki | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | St. Brieuc | halowa |
27.08.14 | 1. runda | Viktor Troicki | Mirza Basic | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Como Challenger | ceglana |
Mirza Basic form & Viktor Troicki form
Mirza Basic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kalin Ivanovski | - | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Viktor Troicki - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.21 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Pouille | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham 1 - trawiasta | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Matthew Ebden | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade Challenger - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Polmans | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
02.03.21 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-73, 7-63, 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.01.21 Klasyf. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ulises Blanch | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.20 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 Klasyf. | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Antoine Hoang | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.20 Klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |