MECZ
21.03.19 | 3. runda | Viktor Galovic | Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | Zhangjiagang Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Viktor Galovic | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/61 (48%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktor Galovic vs. Yunseong Chung - Wzajemne mecze
21.03.19 | 3. runda | Viktor Galovic | Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Zhangjiagang Challenger | twarda |
06.03.19 | 2. runda | Yunseong Chung | Viktor Galovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Zhuhai Challenger | twarda |
Viktor Galovic form & Yunseong Chung form
Viktor Galovic - ostatnie mecze
Todi Challenger - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.21 2. runda | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 5 - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome 2 - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Split 2 - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
08.02.21 1. runda | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.21 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
06.01.21 Klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
07.11.20 2. runda | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
18.10.20 Klasyf. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
10.10.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
03.10.20 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
27.09.20 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Yunseong Chung - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | szczegóły meczu | |
M25 Anseong - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |