MECZ
14.07.17 | Półfinał | Viktor Galovic | Oscar Otte | 4-6, 7-62, 6-1 | Braunschweig Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Viktor Galovic | Oscar Otte | |
1. podanie % | 69/101 (68%) | 48/82 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/69 (74%) | 39/48 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/32 (50%) | 15/34 (44%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/82 (34%) | 34/101 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/183 (52%) | 88/183 (48%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 3 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktor Galovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktor Galovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktor Galovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktor Galovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Oscar Otte | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Viktor Galovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktor Galovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktor Galovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktor Galovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktor Galovic vs. Oscar Otte - Wzajemne mecze
14.07.17 | Półfinał | Viktor Galovic | Oscar Otte | 4-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | Braunschweig Challenger | ceglana |
Viktor Galovic form & Oscar Otte form
Viktor Galovic - ostatnie mecze
Todi Challenger - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.21 2. runda | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella 5 - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome 2 - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Split 2 - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 2 - twarda | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom 1 - twarda | ||||
08.02.21 1. runda | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.21 1. runda | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
06.01.21 Klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
07.11.20 2. runda | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
18.10.20 Klasyf. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
10.10.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
03.10.20 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
27.09.20 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Oscar Otte - ostatnie mecze
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |