MECZ
30.03.17 | Ćwierćfinał | Viktor Durasovic | Michal Konecny | 7-67, 6-4 | Bahrain F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Viktor Durasovic | Michal Konecny | |
1. podanie % | 49/76 (64%) | 54/78 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/49 (73%) | 39/54 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/78 (37%) | 24/76 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/154 (53%) | 73/154 (47%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktor Durasovic vs. Michal Konecny - Wzajemne mecze
30.03.17 | Ćwierćfinał | Viktor Durasovic | Michal Konecny | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | Bahrain F2 | twarda |
24.03.17 | Półfinał | Michal Konecny | Viktor Durasovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Bahrain F1 | twarda |
Viktor Durasovic form & Michal Konecny form
Viktor Durasovic - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marko Topo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Michal Konecny - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.21 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - krecz | szczegóły meczu |