MECZ
04.10.17 | 1. runda | Viktor Durasovic | Bart Stevens | 7-5, 6-3 | Egypt F28 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Viktor Durasovic | Bart Stevens | |
1. podanie % | 38/61 (62%) | 36/54 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 28/36 (78%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/23 (70%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/54 (35%) | 16/61 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 6 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktor Durasovic vs. Bart Stevens - Wzajemne mecze
04.10.17 | 1. runda | Viktor Durasovic | Bart Stevens | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F28 | twarda |
Viktor Durasovic form & Bart Stevens form
Viktor Durasovic - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marko Topo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Bart Stevens - ostatnie mecze
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion 2 - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |