MECZ
13.05.18 | 1. runda klasyf. | Vasisht Cheruku | Sahil Gaware | 6-4, 7-62 | Uganda F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Indie
14.06.99, 24 lat
14.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
08.07.97, 26 lat
08.07.97, 26 lat
Vasisht Cheruku vs. Sahil Gaware - Wzajemne mecze
13.05.18 | 1. runda klasyf. | Vasisht Cheruku | Sahil Gaware | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | Uganda F3 | ceglana |
Vasisht Cheruku form & Sahil Gaware form
Vasisht Cheruku - ostatnie mecze
M15 Kolkata - ceglana | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tushar Madan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Amr Elsayed | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Khaled Elsayed | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Weibowen Zou | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-2, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bangalore Challenger - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Jayesh Pungliya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Francesco Trepla | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Hassan Bassel | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Stefano Baldoni | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
27.06.18 2. runda | vs. Ignacio Carou | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Yugal Bansal | 6-4, 6-79, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. David Perez Sanz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Stanislav Poplavskyy | 5-1, Stanislav Poplavskyy - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Fairbanks | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Anze Arh | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Beniwal | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sahil Gaware - ostatnie mecze
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.21 2. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pune - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.20 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu |