MECZ
15.10.19 | Klasyf. | Vasil Kirkov | Eric Morris | 6-0, 6-1 | M25 Waco | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vasil Kirkov | Eric Morris | |
1. podanie % | 18/30 (60%) | 34/50 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/18 (94%) | 13/34 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/50 (64%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eric Morris | |
0-0 | ||
Vasil Kirkov | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
Vasil Kirkov | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Eric Morris | |
6-0 |
2 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Eric Morris | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Eric Morris | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Vasil Kirkov | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Eric Morris | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
08.09.98, 25 lat
08.09.98, 25 lat
Vasil Kirkov vs. Eric Morris - Wzajemne mecze
15.10.19 | Klasyf. | Vasil Kirkov | Eric Morris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Waco | twarda |
Vasil Kirkov form & Eric Morris form
Vasil Kirkov - ostatnie mecze
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 2. runda | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
31.10.21 Finał | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.21 Półfinał | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
01.10.21 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.21 2. runda | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.21 Półfinał | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Eric Morris - ostatnie mecze
M15 Edmond - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ritesh Patil | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Felix Einig | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Leevi Saatela | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Filip Peliwo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Paganetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Hignett | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Lucas Renard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alfred Hagejard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Hoogmartens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Radomlje - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Vito Tonejc | 4-6, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lun Obrul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 7-64, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Velenje - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Matic Kriznik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kelo | 3-6, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |