MECZ
02.10.18 | 1. runda | Valentin Royer | Elmar Ejupovic | 4-6, 6-4, 7-64 | France F20 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Valentin Royer | Elmar Ejupovic | |
1. podanie % | 63/98 (64%) | 73/104 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/63 (76%) | 51/73 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/35 (51%) | 17/31 (55%) |
Zdobyte break-ball | 3/12 (25%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/104 (35%) | 32/98 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/202 (50%) | 100/202 (50%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 14 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Royer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Valentin Royer | 2-2 | |
Valentin Royer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Valentin Royer | 3-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Valentin Royer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentin Royer | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Elmar Ejupovic | |
Valentin Royer | 1-1 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15, 40-30 | ||
Valentin Royer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Royer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentin Royer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Valentin Royer | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Royer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentin Royer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Royer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valentin Royer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-5 | Elmar Ejupovic | |
5-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Valentin Royer | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentin Royer vs. Elmar Ejupovic - Wzajemne mecze
02.10.18 | 1. runda | Valentin Royer | Elmar Ejupovic | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | France F20 | halowa |
Valentin Royer form & Elmar Ejupovic form
Valentin Royer - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Niccolo Baroni | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 4-4, - Valentin Royer - krecz | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alexander Blockx | 7-67, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daniel Michalski | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Alastair Gray | 6-71, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Charles Broom | 6-3, 6-71, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Jules Marie | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Marek Gengel | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Amit Vales | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Elmar Ejupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |