MECZ
05.09.18 | 2. runda | Valentin Florez | Franco Agamenone | 6-1, 6-3 | Argentina F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valentin Florez | Franco Agamenone | |
1. podanie % | 28/48 (58%) | 41/58 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 20/41 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Florez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentin Florez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentin Florez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
1-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Franco Agamenone | |
2-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-2 | Franco Agamenone | |
3-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentin Florez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valentin Florez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentin Florez vs. Franco Agamenone - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Valentin Florez | Franco Agamenone | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
Valentin Florez form & Franco Agamenone form
Valentin Florez - ostatnie mecze
Argentina F4 - ceglana | ||||
07.09.18 Półfinał | vs. Matias Zukas | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Geronimo Espin Busleiman | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.18 1. runda | vs. Luciano Tacchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F10 - ceglana | ||||
23.11.17 Ćwierćfinał | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.11.17 2. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Alexis Gurmendi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Fernandez Vina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Patricio Gabriel Manzotti | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Federico Horacio Kuiper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Eduardo Agustin Torre | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Gerardo Francisco Sosa Jaques | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Santiago Besada | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Fernando Sierra | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Alejo Vilaro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Peru F5 - ceglana | ||||
23.11.15 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-2, - Valentin Florez - krecz | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.15 2. runda klasyf. | vs. Federico Coria | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.15 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chile F2 - ceglana | ||||
23.02.15 1. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 1-6, 3-4, - Valentin Florez - krecz | szczegóły meczu | |
Chile F1 - ceglana | ||||
16.02.15 2. runda | vs. Jorge Montero | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.02.15 1. runda | vs. Cristobal Saavedra-Corvalan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.15 Ćwierćfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.15 Półfinał | vs. Juan Carlos Saez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chile F11 - ceglana | ||||
15.12.14 2. runda | vs. Matias Sborowitz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.14 Ćwierćfinał | vs. Bastian Malla | - | szczegóły meczu |
Franco Agamenone - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |