MECZ
14.05.12 | 2. runda klasyf. | Vaja Uzakov | Pavel Tsoy | 5-7, 6-2, 6-2 | Fergana Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
19.09.95, 28 lat
14482 $
19.09.95, 28 lat
14482 $
Vaja Uzakov vs. Pavel Tsoy - Wzajemne mecze
08.06.14 | Klasyf. | Vaja Uzakov | Pavel Tsoy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Fergana Challenger | twarda |
06.10.13 | 2. runda klasyf. | Vaja Uzakov | Pavel Tsoy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Tashkent Challenger | twarda |
29.04.13 | Klasyf. | Vaja Uzakov | Pavel Tsoy | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Kazakhstan F3 | ceglana |
14.05.12 | 2. runda klasyf. | Vaja Uzakov | Pavel Tsoy | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Fergana Challenger | twarda |
Vaja Uzakov form & Pavel Tsoy form
Vaja Uzakov - ostatnie mecze
St. Petersburg - halowa | ||||
09.03.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 0-6, 0-3, - Vaja Uzakov - krecz | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
10.10.15 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
05.10.14 2. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - twarda | ||||
22.09.14 2. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | - | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
07.09.14 Klasyf. | vs. Yannick Jankovits | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.14 2. runda klasyf. | vs. Ilya Polonskiy | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - twarda | ||||
01.09.14 2. runda klasyf. | vs. Konstantin Samlukov | Konstantin Samlukov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.09.14 Klasyf. | vs. Chris Watson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Alexios Halebian | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - twarda | ||||
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Nichita Cepak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Junn Mitsuhashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Giorgi Buzaladze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Giorgi Datashvili | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 7-61, 6-72 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - twarda | ||||
16.06.14 Klasyf. | vs. Daniel Pashayan | - | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
10.06.14 1. runda | vs. Mikhail Ledovskikh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.14 Klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.14 2. runda klasyf. | vs. Diyor Yuldashev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.06.14 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Sanaev | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
18.05.14 2. runda klasyf. | vs. Denys Molchanov | 3-6, 1-3, - Vaja Uzakov - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.14 1. runda klasyf. | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
14.05.14 2. runda | vs. Alexander Bury | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.14 1. runda | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
21.04.14 1. runda klasyf. | vs. Adam Majchrowicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
14.04.14 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
31.03.14 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
11.03.14 1. runda | vs. Miloslav Mecir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Anton Galkin | 2-4, - Vaja Uzakov - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.14 Klasyf. | vs. Kirill Komarov | 6-4, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu |
Pavel Tsoy - ostatnie mecze
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sundet Nagimetov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 Klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 3-2, - Pavel Tsoy - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Betov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
16.04.18 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Lukas Ollert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 Klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Clement Geens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Rodion Pak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Denys Klok | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Danis Baybekov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |