Izrael
28.10.96, 27 lat
28.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
08.03.99, 25 lat
08.03.99, 25 lat
Uri Vodavoz vs. Ido Zonder - Wzajemne mecze
11.12.17 | 2. runda klasyf. | Uri Vodavoz | Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F18 | twarda |
06.06.16 | 2. runda klasyf. | Uri Vodavoz | Ido Zonder | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
Uri Vodavoz form & Ido Zonder form
Uri Vodavoz - ostatnie mecze
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ido Zonder - ostatnie mecze
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |