MECZ
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Uri Hai Asidon | Or Grinberg | 6-2, 6-2 | Israel F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
21.04.99, 24 lat
21.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Uri Hai Asidon vs. Or Grinberg - Wzajemne mecze
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Uri Hai Asidon | Or Grinberg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
Uri Hai Asidon form & Or Grinberg form
Uri Hai Asidon - ostatnie mecze
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Danny Thomas | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Edan Ziv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Peter Kobelt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Andrej Glvac | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Omer Hefez | 6-3, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
28.11.16 Klasyf. | vs. Stephan Gerritsen | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Ricky De Bruijn | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Alexei Filenkov | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ron Mansdorf | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Alexey Prokopchuk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Pavel Semidockih | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Matan Shay Ganzi | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Itai Allouche | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Or Grinberg - ostatnie mecze
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Edward Harwood | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Thomas Colautti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Jovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Yannai Barkai | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Uri Hai Asidon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Omer Katz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Gal Grimberg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Raz Abodyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Omer Hefez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda | vs. Alon Elia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Michael Boguslavsky | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Iftah Yavetz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dragos Torge | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
17.05.16 1. runda | vs. Collin Johns | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |