Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
27.11.94, 29 lat
27.11.94, 29 lat
Ulises Blanch vs. Robin Thour - Wzajemne mecze
31.10.16 | Klasyf. | Ulises Blanch | Robin Thour | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Norway F3 | halowa |
Ulises Blanch form & Robin Thour form
Ulises Blanch - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Półfinał | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Modena Challenger - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Robin Thour - ostatnie mecze
M25 Ystad - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kalmar - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jonkoping - halowa | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |