MECZ
14.06.17 | 2. runda | Ulises Blanch | Peter Nagy | 7-61, 4-6, 7-65 | Hungary F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ulises Blanch | Peter Nagy | |
1. podanie % | 58/120 (48%) | 76/125 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/58 (76%) | 54/76 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 31/62 (50%) | 23/49 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/125 (38%) | 45/120 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 123/245 (50%) | 122/245 (50%) |
Double foul | 9 | 7 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulises Blanch vs. Peter Nagy - Wzajemne mecze
14.06.17 | 2. runda | Ulises Blanch | Peter Nagy | 7-61, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | Hungary F4 | ceglana |
Ulises Blanch form & Peter Nagy form
Ulises Blanch - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Luca Castagnola | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Finał | vs. Matej Dodig | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. John Sperle | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dali Blanch | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Izan Almazan Valiente | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Darian King | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Andres Martin | 7-63, 7-610 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Steve Johnson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Adam Walton | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. John Echeverria | 4-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Modena Challenger - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 7-65, Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rigele Te | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-4, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 0-1, - Ulises Blanch - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Peter Nagy - ostatnie mecze
M25 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porec - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 1. runda | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.21 1. runda | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-1, Marko Tepavac - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Damien Wenger | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 0-2, - Peter Nagy - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Yshai Oliel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Marlon Vankan | 4-0, Marlon Vankan - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Peter Makk | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zsombor Piros | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |