MECZ
21.02.12 | 1. runda | Uladzimir Ignatik | Maxime Authom | 6-1, 6-3 | Wolfsburg Challenger | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Uladzimir Ignatik | Maxime Authom | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/33 (85%) | 18/27 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/50 (46%) | 15/51 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 15 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Uladzimir Ignatik vs. Maxime Authom - Wzajemne mecze
21.02.12 | 1. runda | Uladzimir Ignatik | Maxime Authom | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Wolfsburg Challenger | dywanowa |
Uladzimir Ignatik form & Maxime Authom form
Uladzimir Ignatik - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.22 1. runda | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
04.02.22 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.02.22 2. runda | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - krecz | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
04.01.22 2. runda | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
25.08.21 2. runda | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.21 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Maxime Authom - ostatnie mecze
Spain F10 - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Fabien Reboul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
21.04.18 Półfinał | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Maxence Beauge | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F5 - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
11.03.18 Finał | vs. Danilo Petrovic | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.18 Półfinał | vs. Neil Pauffley | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Jankovits | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Jonathan Gray | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
02.03.18 Ćwierćfinał | vs. Antal Van Der Duim | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.18 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Darko Jandric | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
11.02.18 Finał | vs. Harri Heliovaara | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.18 Półfinał | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Ronnie Schneider | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Niels Desein | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
13.01.18 Półfinał | vs. Daniel Masur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.18 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.18 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.18 1. runda | vs. Gil Uwe Grund | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F4 - halowa | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.17 2. runda | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Robin Erik Parts | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
04.11.17 Półfinał | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.17 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Dmitry Mnushkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |