Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
03.02.97, 27 lat
19040 $
03.02.97, 27 lat
19040 $
Ugo Blanchet vs. Shahar Elbaz - Wzajemne mecze
04.12.17 | Klasyf. | Ugo Blanchet | Shahar Elbaz | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F17 | twarda |
Ugo Blanchet form & Shahar Elbaz form
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Shahar Elbaz - ostatnie mecze
M25 Meitar - twarda | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jerusalem Challenger - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
11.10.18 Ćwierćfinał | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |