MECZ
28.07.18 | 2. runda klasyf. | Tung-Lin Wu | Arjun Kadhe | - nieobecny(a)/(i) | Chengdu Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tung-Lin Wu vs. Arjun Kadhe - Wzajemne mecze
28.07.18 | 2. runda klasyf. | Tung-Lin Wu | Arjun Kadhe | Arjun Kadhe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Chengdu Challenger | twarda |
17.06.18 | 2. runda klasyf. | Tung-Lin Wu | Arjun Kadhe | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Fergana Challenger | twarda |
Tung-Lin Wu form & Arjun Kadhe form
Tung-Lin Wu - ostatnie mecze
M25 Bakersfield - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Arjun Kadhe - ostatnie mecze
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - krecz | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |