MECZ
20.07.15 | 2. runda klasyf. | Tudor Sulea | Alexandru Ionel Stroe | 6-2, 3-0, - krecz | Romania F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
24.04.94, 29 lat
24.04.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
18.02.98, 26 lat
18.02.98, 26 lat
Tudor Sulea vs. Alexandru Ionel Stroe - Wzajemne mecze
20.07.15 | 2. runda klasyf. | Tudor Sulea | Alexandru Ionel Stroe | 6-2, 3-0, Alexandru Ionel Stroe - krecz | szczegóły meczu | Romania F10 | ceglana |
Tudor Sulea form & Alexandru Ionel Stroe form
Tudor Sulea - ostatnie mecze
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.15 2. runda klasyf. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
31.08.15 2. runda klasyf. | vs. Dmitrii Baskov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Stephan Hoiss | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 Klasyf. | vs. Claudio Mircea | Claudio Mircea - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Romania F14 - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Radu Andrei Stelian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Andrei Marinescu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.15 1. runda | vs. Luca George Tatomir | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.15 Klasyf. | vs. Ethan Tulliani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
10.08.15 1. runda | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.08.15 2. runda | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
03.08.15 1. runda | vs. Tucker Vorster | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
27.07.15 1. runda | vs. Filip Brtnicky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda | vs. Sergiu Ioan Bucur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 6-2, 3-0, Alexandru Ionel Stroe - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.15 Klasyf. | vs. Alexandru Danes | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Romania F6 - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
01.06.15 Klasyf. | vs. Faruk Bakalovic | 4-6, 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.06.15 2. runda | vs. Steven De Waard | 5-7, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.06.15 1. runda | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
25.05.15 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda | vs. Franjo Raspudic | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.15 Klasyf. | vs. Viktor Filipenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Markovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda | vs. Lukas Mugevicius | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.04.15 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Morgan Bourbon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Sergey Baryshev | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
16.03.15 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Simoncini | 5-7, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.03.15 Klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandru Ionel Stroe - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 1-6, 7-611, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Tiberiu Tudoran | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 1-3, - Alexandru Ionel Stroe - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Charlos | 0-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
04.03.18 | vs. Frane Nincevic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Simion | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Andi Jianu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. David Damian Brna | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Balazs Farkas (HUN) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |