MECZ
15.06.16 | 2. runda | Tucker Vorster | Courtney John Lock | 6-3, 6-2 | Mozambique F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tucker Vorster | Courtney John Lock | |
1. podanie % | 39/51 (76%) | 29/45 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/39 (82%) | 19/29 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/45 (44%) | 13/51 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 13 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zimbabwe
18.10.96, 27 lat
39768 $
18.10.96, 27 lat
39768 $
Tucker Vorster vs. Courtney John Lock - Wzajemne mecze
15.06.16 | 2. runda | Tucker Vorster | Courtney John Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Mozambique F2 | twarda |
Tucker Vorster form & Courtney John Lock form
Tucker Vorster - ostatnie mecze
South Africa - twarda | ||||
01.12.17 Ćwierćfinał | vs. Nikala Scholtz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.11.17 2. runda | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
22.11.16 1. runda | vs. Peter Kobelt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.16 2. runda klasyf. | vs. Gui Gomes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
30.10.16 2. runda klasyf. | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alan Gadjiev | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Peter Polansky | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 1-2, - Tucker Vorster - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Patrick Kawka | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
10.10.16 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.16 Klasyf. | vs. Antonio Ruiz-Rosales | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cary Challenger - twarda | ||||
11.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ryan Haviland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.16 1. runda klasyf. | vs. Igor Saveljic | 3-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Aptos Challenger - twarda | ||||
07.08.16 Klasyf. | vs. John Lamble | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.16 1. runda klasyf. | vs. Victor Pham | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
23.07.16 1. runda klasyf. | vs. Reilly Opelka | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.07.16 | vs. Tadas Babelis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.16 Rubber 1 | vs. Laurynas Grigelis | 7-61, 3-6, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
09.07.16 Finał | vs. Nikala Scholtz | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.16 Półfinał | vs. Hugo Nys | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
07.07.16 Ćwierćfinał | vs. Jeremy Beale | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.16 2. runda | vs. Shane Vinsant | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Benjamin Lock | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
18.06.16 Półfinał | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.16 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.06.16 2. runda | vs. Courtney John Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Courtney John Lock - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 5-7, 3-4, - Courtney John Lock - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Schachter | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Izan Almazan Valiente | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Nunez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-65, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Ibague - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Cayetano March | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Juan David Robayo Arias | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jhoan Sebastian Vaquero | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Camilo Andres Gonzalez Torres | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
25.05.22 2. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oran - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Saketh-Sai Myneni | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Potchefstroom Challenger - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Justin Butsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Austin Rapp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Kelsey Stevenson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |